آگهی

بهترین قهرمانان شونن در تمام دوران | 10 قهرمان برتر انیمه های شونن

بهترین قهرمانان شونن در تمام دوران | 10 قهرمان برتر انیمه های شونن
بهترین قهرمانان شونن در تمام دوران | 10 قهرمان برتر انیمه های شونن


نسل جدیدی از قهرمانان شونن محبوبیت خاصی را در اختیار گرفته اند. این قهرمانان جدید، قهرمان های قدیمی چون ناروتو، ایچیگو و لوفی را در میزان محبوبیت و جذبه شکست می دهند.

لازم نیست یک شخصیت، قهرمان یک انیمه باشد تا بتواند یک ابر قهرمان عالی باشد. در حالی که امروزه برخی از بهترین قهرمانان انیمه شونن، قهرمان داستان خود نیز هستند، شخصیت های فرعی و دوتاگونیست های تحسین برانگیزی وجود دارند که کار های خود را در قلب طرفداران گذاشته اند.

قهرمانان شونن بسیار متنوع هستند. برخی دارای ابرقدرت های باورنکردنی هستند که به آنها برتری نسبت به دشمنانشان می دهد، در حالی که برخی دیگر به هوشمندی و ذکاوت مبارزاتی خود متکی هستند و از هر ابزاری که در دسترس هست استفاده می کنند. صرف نظر از این، این قهرمانان همه انتظارات را بازتعریف کرده و فراتر رفته اند. این شخصیت ها مطمئناً برخی از بهترین های تمام دوران هستند.برای مشاهده به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

10 - روهان کیشیبه (ماجراجویی عجیب جوجو) 

روهان کیشیبه (ماجراجویی عجیب جوجو) - 10 قهرمان برتر انیمه های شونن

روهان کیشیبه در چهارمین قسمت ماجراجویی عجیب جوجو ، الماس نشکن است، برای اولین بار بازی کرد. او یکی از بهترین شخصیت ها در کل بازیگران است. روهان به‌عنوان مغز متفکر موفق پسر تیره صورتی در Weekly Shonen Jump ، از واقعی‌ترین الهامات ممکن برای مواد بالقوه مانگا لذت می‌برد - مانند زمانی که یک عنکبوت خورد. اگرچه روهان در ابتدا به عنوان یک مانگاکای عجیب و غریب و یک آنتاگونیست کوچک معرفی شد، اما ثابت کرد که یکی از ارزشمندترین متحدان باند موریو است. روهان در چند سریال اسپین آف حضور داشته است و شخصیت اصلی سریال‌های Thats Spoke Kishibe Rohan ، Rohan در لوور و Kishibe Rohan Meets Gucci بود.

9 - ایزوکو میدوریا (آکادمی قهرمان من)

ایزوکو میدوریا (آکادمی قهرمان من) -  10 قهرمان برتر انیمه های شونن

اگرچه در انیمه ی آکادمی قهرمان من به ایزوکو میدوریا قدرتی بی‌نظیر داده میشه، اما همچنان شروع فروتنانه‌اش هنوز قابل تحسین است. ایزوکو که در ابتدا یک فرد با استعداد بود، به دنبال پذیرش در دبیرستان UA و تبدیل شدن به یک قهرمان قهرمان بود، درست مانند بت خود، All Might.پس از دریافت One For All، قبل از اینکه در مدرسه رویایی خود پذیرفته شود، تحت آموزش های وحشیانه ای قرار گرفت. اکنون، ایزوکو تمام Quirks را از کاربران قبلی One For All به ارث برده است. اگرچه او به طرز مضحکی مغلوب شده است، اما طرفداران با یادآوری گذشته ایزوکو قبل از تبدیل شدن به قهرمانی به نام "دکو" احساس نوستالژی می کنند.

8 - ساتورو گوجو (جوجوتسو کایسن) 

ساتورو گوجو (جوجوتسو کایسن) -  10 قهرمان برتر انیمه های شونن

اگرچه یوجی ایتادوری قهرمان داستان است، اما ساتورو گوجو در فیلم Jujutsu Kaisen تاثیر گذار واقعی است . اگرچه ساتورو قدرتمندترین جادوگر جهان است، اما چیزها را خیلی جدی نمی گیرد و در مورد همه چیز حس شوخ طبعی خوبی دارد. هدف او از تدریس در جوجوتسو عالی، پرورش نسل جدیدی از جادوگران و اصلاح جامعه جوجوتسو است.حتی زمانی که او در قلمرو زندان مهر و موم شد، ساتورو به آن خندید. اگرچه او اعتراف کرد که اشتباه کرده است، اما ساتورو گفت که خوب است زیرا به نسل جدیدی از جادوگران جوجوتسو که پرورش داده ایمان دارد.

7 - تانجیرو کامادو (شیطان کش)

تانجیرو کامادو (شیطان کش) - 10 قهرمان برتر انیمه های شونن

دلسوزی بی حد و حصر و خوش بینی سرکش تانجیرو در انیمه شیطان کش دقیقاً به همین دلیل است که او یکی از بهترین قهرمانان انیمه شونن است. اگرچه تانجیرو مطمئناً تقریباً به تمام موضوعات انیمه پایبند است، اما تانجیرو این کار را منحصر به فرد و با طراوت انجام می دهد. عزم او برای انتقام گرفتن از خانواده و شفای خواهرش بدون توجه به هزینه، واقعاً ستودنی است. تانجیرو یک فرد واقعا مهربان است که مایل است به هر کسی کمک کند. در طول قطار Mugen ، کودکی که وظیفه داشت هسته روحی تانجیرو را از بین ببرد، وقتی که احساسات انسان گونه شیطان را دید، گریه کرد. آنها می دانستند که این بچه با نیت خیر وارد نشده است، اما می خواستند به او کمک کنند تا به هدف برسد. این احساسات ،مستقیماً منعکس کننده ماهیت خیرخواه تانجیرو است و ثابت می کند که او هیچ انگیزه پنهانی فراتر از تمایل واقعی خود برای کمک به دیگران ندارد.

6 - دنجی (مرد اره برقی)

دنجی (مرد اره برقی) - 10 قهرمان برتر انیمه های شونن

در حالی که دیگر قهرمانان شونن رویاهای بزرگی برای نجات جهان و دریافت ستایش در صحنه جهانی دارند، اهداف دنجی بسیار ساده تر است. دنجی فقط چیزهای اولیه را می خواهد: غذا، سرپناه و اینکه ماکیما او را به همان اندازه که دوستش دارد دوست داشته باشد. این امیدهای ساده باعث می شود که طرفداران، قهرمان داستان مرد اره برقی را دوست داشته باشند. علاوه بر این، در حالی که سایر قهرمانان تمایل دارند در طول نبردهای سخت بیش از حد فکر کنند، دنجی بدون ترس در هر موقعیتی فرو می رود. اگرچه دنجی مطمئناً درخشان‌ترین لامپ در آلونک نیست، رویکرد مستقیم او به همه تلاش‌هایش قابل تحسین است.

5 - لیوای آکرمن (حمله به تایتان)

لیوای آکرمن (حمله به تایتان) - 10 قهرمان برتر انیمه های شونن

وقتی نوبت به نبرد با تایتان ها می رسد، هیچ مردی بهتر از لوی آکرمن برای این کار وجود ندارد. او باهوش است و وقت خود را در نبرد تلف نمی کند. اگرچه او در بیشتر مواقع روانی و خشن به نظر می رسد، اما در واقع Levi's یک حس شوخ طبعی دارد که بهش توجه نمی شود زیرا آنقدرها در انیمه نمایش داده نمی شد .Attack On Titan 's Residen's Clean Freak با تمایلات کمی سادیستی قلب طرفداران را به دست آورد. حتی بسیاری ادعا می کنند که او بهترین شخصیت سریال است. صرف نظر از این موضوع، غیرقابل انکار است که لوی آکرمن بهترین مبارز بشریت است.

4 - کاتسوکی باکوگو (آکادمی قهرمان من)

کاتسوکی باکوگو (آکادمی قهرمان من) - 10 قهرمان برتر انیمه های شونن

کاتسوکی باکوگو نقطه مقابل آن چیزی است که به طور سنتی از قهرمانان انتظار می رود. او کم ترین میزان صبر و تحمل قابل تصور را در کنار دهانی همیشه مبتذل و فحاش دارد، با این حال کاتسوکی پیوسته خود را به عنوان یک قهرمان ثابت کرده است .پس از اینکه لیگ افراطیون سعی کردند او را مجبور کنند به تیمشان بپیوندد، کاتسوکی به صورت آنها خندید و اظهار داشت که اگرچه آنها زیاد صحبت می کنند، اما در واقع هیچ چیز معنی داری نمی گویند. کاتسوکی در سراسر آکادمی قهرمان من به طور مداوم علاقه و فداکاری خود را برای قهرمانی نشان داده است . اگرچه شخصیت های دیگر سعی کرده اند او را آرام کنند، اما طبیعت وحشی کاتسوکی دقیقاً به همین دلیل است که او یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه مدرسه قهرمان من است.

3 - شویو هیناتا (هایکیو!)

شویو هیناتا (هایکیو!)

اگرچه او فاقد قد معمولی برای موفقیت در والیبال است، شویو هیناتا ثابت کرده است که علیرغم قد کوتاهش، بسیار قوی است. اگرچه شویو در مقایسه با هم تیمی ها و حریفان کوچک است، اما می تواند به ارتفاعات بالایی بپرد. جدا از اینکه یک بازیکن قوی است، شویو ثابت کرده است که یک دوست قابل اعتماد و فردی برون‌گرا است که می‌تواند با هر کسی کنار بیاید. شویو همیشه می‌داند که وقتی هم تیمی‌هایش نیاز به تشویق دارند، حرف درست را بزند. او حتی حریفان احتمالی را تشویق می کند زیرا به پتانسیل آنها اعتقاد دارد - مانند زمانی که شویو به هیاکوزاوا گفت که دوست دارد در بهترین حالت خود مقابل او بازی کند.

2 - جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو)

جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو) - 10 قهرمان برتر انیمه های شونن

در حالی که سایر قهرمانان شونن، نوجوانان برونگرا با خوش بینی بی پایان و دوستان فراوان هستند، جوتارو کوجو برعکس است. جوتارو به جای یک قهرمان PG-13، یک خلافکار مبتذل است که برایش مهم نیست دیگران در مورد او چه فکر می کنند. در جلد 1 مانگای ماجراجویی عجیب جوجو: صلیبی‌های غبار ستاره‌ای ، اراکی بیان می‌کند که تصویر او از یک قهرمان یک فرد تنهاست. او تصویر ایده‌آل خود از یک قهرمان را توصیف می‌کند - کسی که در صحنه جهانی مورد قدردانی قرار نمی‌گیرد، با این حال بدون دریافت تمجید یا جبران به انجام کارهای خوب خود ادامه می‌دهد. در حالی که بسیاری از قهرمانان حریص به دنبال تبدیل شدن به بهترین در جهان هستند، جوتارو آرزو دارد تمام تلاشش را انجام دهد زیرا این کار درستی است. علیرغم اینکه جوتارو چقدر قطبی شده است ، نمی توان شک کرد که چرا او پرچمدار کاملی برای سریال است.

یوجی ایتادوری (جوجوتسو کایسن) - 10 قهرمان برتر انیمه های شونن

جوجوتسو کایسن به‌عنوان یکی از سه انیمه بزرگ جدید شونن، چندین تروپ آزمایش‌شده و واقعی را که ژانر را تعریف می‌کنند، دوباره اختراع کرده است. یوجی ایتادوری، با گسترش، در حال تعریف مجدد انتظارات قهرمانان شونن است. به راحتی می توان فراموش کرد که یوجی به دلیل ماهیت سریال یک نوجوان 15 ساله است، اما او شجاعت، عزم و خوش بینی تزلزل ناپذیر خود را ثابت کرده است. یوجی نیز بیش از سال‌های خود عاقلانه ثابت کرده است.

در حالی که دیگر قهرمان‌های داستان در بالای جعبه صابون موعظه می‌کنند و در عدالت افراط می‌کنند، یوجی می‌داند که عاشقانه کردن دیالوگ او بی فایده است. تا زمانی که او واقعاً تلاشی برای تأیید و درک طرف مقابل انجام ندهد، هر بحثی بی نتیجه است. زمانی که یوجی یونپی را از ارتکاب یک جنایت نادیده گرفت، اظهار داشت که ممکن است هرگز انگیزه های جونپی را درک نکند، اما رنج او را تصدیق کرد و احساسات او را تایید کرد. در چنین لحظاتی است که یوجی بلوغ و خرد خود را ثابت می کند.


راهنما

> آموزش چسباندن زیرنویس فارسی به فیلم

> آموزش چسباندن صوت دوبله به فیلم: در Km Player، کلیک راست کرده، سپس گزینه Open آن گاه Load External Audio و در پایان فایل صوتی مورد نظر را برگزینید.

> دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید. رضایت شما هدف ماست.

> آموزش سوییچ فایل های دوزبانه

دیدگاه ها
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تمامی حقوق نزد فیلیمو1 | دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال و انیمه محفوظ است و کپی برداری از محتوا با ذکر و درج لینک ما به عنوان منبع بلامانع است ترجمه قالب: رایتم